Pilihan Bahasa

Bahasa Lain

Pilihan Warna   Default Blue Contrast     Saiz Teks  
A- A A+
  • Laman Utama
  • Direktori Pegawai
  • Bahagian Teknologi Maklumat

Bahagian Teknologi Maklumat

Direktori Bahagian Teknologi Maklumat

Filter 
ID Nama Jawatan Gred Telefon (Samb) Emel@instun.gov.my Seksyen Unit
22 ABD. AZIZ BIN ABD. HADI Pem. Operasi N11 502 aziz Khidmat Pengurusan dan Teknologi Pendidikan Khidmat Pengurusan
21 AZIZAH NOR BINTI SALLEH Penyelaras Program F29 517 azizahnor Khidmat Pengurusan dan Teknologi Pendidikan Khidmat Pengurusan
20 MUHAMMAD FAIZAL BIN ABDUL RAHMAN Pen. Ketua Program F41 511 faizalrahman Khidmat Pengurusan dan Teknologi Pendidikan Teknologi Pendidikan
19 HJH. SYAZLEENA BINTI HJ. YAHYA Pen. Ketua Program Kanan F44 519 syazleena Khidmat Pengurusan dan Teknologi Pendidikan -
18 AZNOR AHMAD LAFZI BIN AZIM Penyelaras Program F29 521 aznor Perkhidmatan Teknikal dan Rangkaian Operasi dan Bantuan Teknikal
17 MEOR FADHIL BIN MEOR ARIS Penyelaras Program F29 522 meor Perkhidmatan Teknikal dan Rangkaian Operasi dan Bantuan Teknikal
16 NORFATIMAH BINTI ABDUL JALIL Penyelaras Program F29 520 fatimah Perkhidmatan Teknikal dan Rangkaian Operasi dan Bantuan Teknikal
15 NORA AZLINA BINTI ABDUL AZIZ Pen. Ketua Program F41 510 noraazlina Perkhidmatan Teknikal dan Rangkaian Operasi dan Bantuan Teknikal
14 SYARFAZILA EZUWIDA BINTI SHAARI Penyelaras Program F29 523 syarfa_ez Perkhidmatan Teknikal dan Rangkaian Rangkaian dan Keselamatan
13 ADZRIZAL BIN ADNAN Penyelaras Program F29 518 adzrizal Perkhidmatan Teknikal dan Rangkaian Rangkaian dan Keselamatan
12 HARYANTI BINTI DAHALAN Pen. Ketua Program F41 512 haryanti Perkhidmatan Teknikal dan Rangkaian Rangkaian dan Keselamatan
11 MURAD BIN ISA Ketua Program F48 505 murad Perkhidmatan Teknikal dan Rangkaian -
10 MOHD FAIZAL BIN ABU KASLAN Penyelaras Program F29 508 mdfaizal Pembangunan Sistem dan Multimedia Sistem Sokongan dan Multimedia (Multimedia)
9 NORLIZA HANIM BINTI OTHMAN@OSMAN Penyelaras Program F29 516 hanim Pembangunan Sistem dan Multimedia Sistem Sokongan dan Multimedia (Sistem Sokongan)
8 ROHANI BINTI HASSAN Penyelaras Program Kanan F32 513 rohani Pembangunan Sistem dan Multimedia Sistem Sokongan dan Multimedia (Sistem Sokongan)
7 SULAIMI BIN AHMAD Pen. Ketua Program Kanan F44 507 sulaimi Pembangunan Sistem dan Multimedia Sistem Sokongan dan Multimedia
6 NURUL FAZRIN BINTI ASMONI Penyelaras Program F29 514 fazrin Pembangunan Sistem dan Multimedia Pembangunan Sistem
5 AMINAH BINTI ANWAR Penyelaras Program F29 515 aminahanwar Pembangunan Sistem dan Multimedia Pembangunan Sistem
4 NOR ADILA BINTI RAHMAD Pen. Ketua Program Kanan F44 509 adila Pembangunan Sistem dan Multimedia Pembangunan Sistem
3 MARINA BINTI IBRAHIM Ketua Program F48 506 marina Pembangunan Sistem dan Multimedia -
jata 1m hrmis mygeo mampu2 epsa   logoNRE2016 JAS JBK KPTG JMG JPS PERHILITAN JPSM JTLM JUPEM NAHRIM FRIM