• Bahasa Melayu
  • English

PENGUMUMAN SUSULAN ARAHAN KERAJAAN YANG MEWARTAKAN TOTAL LOCKDOWN FASA PERTAMA DI SELURUH NEGARA 1 - 14 JUN 2021 WAKTU OPERASI : 8.00 PAGI - 5.00 PTG PELANGGAN INSTITUT TANAH DAN UKUR NEGARA (INSTUN) ADALAH DIMOHON UNTUK BERURUSAN SECARA DALAM TALIAN MELALUI NOMBOR-NOMBOR BERIKUT : 1. NOREHAN BINTI OMAR 0192041601 PENGARAH 2. MOHD RIDZUAN BIN MOHD MAHYUDIN 0135154543 PENDAFTAR 3. AMINUDIN BIN RAMLI 0133887989 KESELAMATAN 4. ABDUL RASHID BIN OMAR 0196694245 PERHUBUNGAN AWAM 5. AHMAD KAMAL IHSAN BIN ANUAR 0132965607 KEWANGAN 6. ZULHASMI BIN MOHAMAD 0134219771 KETUA BAHAGIAN PENGURUSAN DAN PERUNDANGAN TANAH 7. ABDUL MALEK BIN ABDULLAH 0135998947 UNIT LATIHAN PENGURUSAN DAN PERUNDANGAN TANAH 8. GANESH BABU DEVAR A/L KUPPAN 0125125664 KETUA BAHAGIAN PENYELIDIKAN DAN PEMBANGUNAN 9. SR AHMAD AZMI BIN HASHIM 0124519871 KETUA BAHAGIAN UKUR DAN PEMETAAN 10. SR NOR MAHANI BINTI IBRAHIM 0136654787 UNIT LATIHAN UKUR DAN PEMETAAN 11. MURAD BIN ISA 0122639071 KETUA BAHAGIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT 12. NORIZAN BINTI AMRAN 0162540655 UNIT LATIHAN TEKNOLOGI MAKLUMAT

Direktori Bahagian Ukur dan Pemetaan

BilNamaJawatanGredTelefon (samb.)Emel@instun.gov.mySeksyenUnit
1SR AHMAD AZMI BIN HASHIMKetua BahagianJ52601 ahmad.azmi
2SR RABIULKHAIR B. MOHD NORKetua ProgramJ48604 khairGeodetik
3KOSONGKetua ProgramJ48603Pemetaan
4SR MUSTAFFA BIN SHAHIMKetua ProgramJ48605 mustaffaKadaster
5AFFANDI BIN KASTORPen. Ketua ProgramJ44606affandiKhidmat Pengurusan
6KOSONGPen. Ketua ProgramJ41614KadasterStrata/stratum
7SR NOR FADZILLAH BINTI HARONPen. Ketua ProgramFleksi J44620fadzillahPemetaanUnit Sistem Maklumat Geografi (GIS)
8SR FAZILI ANUAR BIN MD. YUSUFPen. Ketua ProgramJ41624faziliGeodetikGeodesi Fizikal
9MUHAMAD HUSNI BIN OTHMANPen. Ketua ProgramJ41623husniothmanGeodetikEhwal Persempadanan
10SR NOR MAHANI BINTI IBRAHIMPen. Ketua ProgramJ41615normahaniKhidmat Pengurusan
11KOSONGPen. Ketua ProgramJ41608PemetaanPenawanan Data (Terrestrial)
12SR FAATIHAH BINTI MOHD JANIPen. Ketua ProgramJ41625faatihahPemetaanTopografi
13MUHAMMAD AIZUDDIN BIN NOR HASNANPen. Ketua ProgramJ41619aizuddinKadasterPemetaan Utiliti Bawah Tanah
14KHADIJAH BINTI SAHDANPen. Ketua ProgramJ41614khadijahKadasterPembangunan Kadaster
15NORFARIZA BINTI ZAINALPen. Ketua ProgramJ41609norfarizaGeodetikGeodesi Angkasa
16SR ABDUL FATAH BIN IBRAHIMPen. Ketua ProgramJ41627fatahKadasterMultipurpose Kadaster
17SR MD. ISSA BIN ABDUL HAIPen. Ketua ProgramFleksi J44 618issaPemetaanPenawanan Data (Aerial)
18SR SITI ARIFAH BINTI ABDUL KADERPen. Ketua ProgramJ41607sitiarifahGeodetikUkur Kejuruteraan
19MAHRUZAMAN BIN MISRANPenyelaras KananJA38628mahruzamanGeodetik
20MOHD YUSRI BIN MOHD JONOPenyelaras KananJA36622yusriPemetaan
21HARUN AMIN AL RASYID BIN MARABIPenyelaras KananJA36610harunKhidmat Pengurusan
22MOHD SALIM BIN HJ. YUSOFPenyelaras KananJA36631m.salimKadaster
23HJ. ZAMRI BIN MD. NORPenyelaras ProgramJA29613zamriKhidmat Pengurusan
24NOOR ALIFAH BINTI ABD HAMIDPenyelaras ProgramJA29621alifahKhidmat Pengurusan
25ADAM NGU BIN ABDULLAHPenyelaras ProgramJA29634adamnguKhidmat Pengurusan
26MOHD A’BDUH BIN JAILANIPenyelaras ProgramJA29629abduhKhidmat Pengurusan
27AZAHAR RIZA BIN OMARPenyelaras ProgramJA29495arizaKhidmat Pengurusan
28KOSONGSetiausaha PejabatN19602
29MUHAMMAD ALIFF BIN MOHD NORDINPembantu AwamH11634aliffKhidmat Pengurusan
30MOHD ZAFRIL HISHAM BIN SAROJIPembantu OperasiN11381zafrilhishamKhidmat Pengurusan

Skip to content